Fandom

Zaklínač Wiki

Zkouška trav

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Klíčový okamžik v životě každého zaklínače, pro mnohé osudový. Mladý zaklínač byl podroben v pravý čas této zkoušce, kdy mu byly do těla (povětšinou násilím) vpraveny silné jedy a mutagenní elixíry. Trvala 3 dny, po které byl malý chlapec upoután na lůžko a postupně dostával další a další dávky jedů. Vetšina uchazečů zemřela v průběhu prvního dne, v dalších dvou dnech již byla úmrtnost nižší. Celkově přežilo mutaci zhruba 30 - 35% potenciálních zaklínačů. Výsledkem mutace byly změněné oči s vertikální zornicí umožňující rychlejší vnímání pohybů i citlivější vidění v temnotách, zbystřený sluch, zrychlené reakce, snížená frekvence tepu snižující nebezpečí vykrvácení, odolnost na všechny nemoci, zvýšená odolnost vůči jedům, kyselinám a chemikáliím všeho druhu, zvýšená schopnost regenerace, aj.

V síti Wikia

Náhodná Wiki