FANDOM


Books Generic other Základy alchymie
Mistr Ondřej

"Pokud chcěs pochopot aáklady alchymie, musíš pochopit dvě velké pravdy. První pravdou je: "Co je nahoře, je i dole." Druhá pak zní: "Vše jest jedním." Tyto pravdy říkají, že alchymistické substance jsou všude kolem tebe - v polním kvítí, v tkáni lidí i zvírat, a dokonce i v obycejném kamení. Alchymie je život a život je alchymie. Až pochopíš alchymistické procesy, pochopíš také životní procesy a prírodní svet kolem tebe se stane otevrenou knihou.

Ale alchymie je také veda. Hodí se do elixíru kvet, nebo list? Kde nalézt vermillion, v ledvinách, ci v oku? Na tyto otázky odpovídají knihy. Cti tedy staré mistry jakož i nová díla. Cvic si bylinkárské schopnosti a umení míchání oleju a prášku. A predevším musíš experimentovat, jelikož k nejvetším alchymistickým objevum došlo práve skrze experimentování."

Dílo popisující základní zásady výroby alchymistických směsí.

Zápisy do Deníku Editovat

Rejstřík: Dodatečné substance

Cena Editovat

 Nákup Prodej
70 Items Oren  14 Items Oren 


Lokace Editovat

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki