Fandom

Zaklínač Wiki

Základy alchymie

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Základy alchymie Základy alchymie
Mistr Ondřej

"Pokud chcěs pochopot aáklady alchymie, musíš pochopit dvě velké pravdy. První pravdou je: "Co je nahoře, je i dole." Druhá pak zní: "Vše jest jedním." Tyto pravdy říkají, že alchymistické substance jsou všude kolem tebe - v polním kvítí, v tkáni lidí i zvírat, a dokonce i v obycejném kamení. Alchymie je život a život je alchymie. Až pochopíš alchymistické procesy, pochopíš také životní procesy a prírodní svet kolem tebe se stane otevrenou knihou.

Ale alchymie je také veda. Hodí se do elixíru kvet, nebo list? Kde nalézt vermillion, v ledvinách, ci v oku? Na tyto otázky odpovídají knihy. Cti tedy staré mistry jakož i nová díla. Cvic si bylinkárské schopnosti a umení míchání oleju a prášku. A predevším musíš experimentovat, jelikož k nejvetším alchymistickým objevum došlo práve skrze experimentování."

Dílo popisující základní zásady výroby alchymistických směsí.

Zápisy do Deníku Editovat

Rejstřík: Dodatečné substance

Cena Editovat

 Nákup Prodej
70 orény  14 orény 


Lokace Editovat

V síti Wikia

Náhodná Wiki