Fandom

Zaklínač Wiki

Wyverna

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Wyverna

Wyverna - běžní lidé wyvernu často zaměnují s drakem nebo baziliškem. Je to ornitosaurus, s jedovatým trojzubcem na ocase. Většinou žíjí v divočině, ale povětšinou blízko lidských obydlí. Druidé si wyvern váží, a občas je i chovají.

Zápisy do Deníku Editovat

Neštěstí wyvern spočívá v tom, že jsou příliš podobné drakům. Vesnice při pohledu na plaza kroužícího nad stádem ovcí propadá panice. Očekávají, že plaz bude plivat oheň, všechny pobije a unese všechny panny ve vesnici. Wyverna dává však přednost ovcím, ohněm nedisponuje a rozhodně nepředstavuje hrozbu zničení celé vesnice. A na panny plaz zvysoka kašle.
  • Výskyt: Wyverny žijí v divočině nebo na okraji lidských sídlišť. Jelikož patří k přirozenému ekosystému, často se jich ujímají druidové, kteří je vychovávají a ochočují.
  • Odolnosti: Odolnost vůči omráčení a jedům.
  • Zranitelnost: Citliví na stříbro a olej proti ornitosaurům
  • Taktika: Vrhají se na protivníka, snaží se ho srazit k zemi a uštknout.
  • Alchymie: Toxin a blána z křídla, jedové váčky.

Zdroje Editovat

Poznámky Editovat

V síti Wikia

Náhodná Wiki