Fandom

Zaklínač Wiki

Vlkodlak

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Vlkodlak

Vlkodlak

Zápisy do Deníku Editovat

Baron Wolfstein skryl tvář v dlaních a z hrdla se mu vydralo zavrčení. Náhle se pach krve jeho ženy a dětí stal mnohem intenzivnějším. Svaly na baronově těle se zachvěly v křeči a jeho drahé oblečení se rozletělo v cáry a dopadlo na mramorovou podlahu. „Drahý, ty... ty jsi celý chlupatý. Ty jsi vlkodlak!” zbledla Bianka. „Co bude s naší láskou?” Odpovědí jí bylo toliko hrozivé zavytí.
— Danielle Stone, kletba barona Wolfsteina a jiné romance.

  • Výskyt: Vlkodlaci jsou lykantropové, kteří mohou měnit svou tělesnou formu a již za svůj vznik vděčí kletbě. Většinou žijí poblíž lidských sídel.
  • Odolnosti: Jsou odolní vůči oceli a většině magických účinků.
  • Zranitelnost: Citliví na stříbro.
  • Taktika: Útočí se zuřivostí a dávají přednost ofenzívě, spoléhajíce na svou nezranitelnost běžnými zbraněmi.
  • Alchymie: Srst vlkodlaka.


Poznámka: Vlkodlaka, s nímž se ve hře setkáte, je lepší nechat naživu a dohodnout se s ním - cenný spojenec. Pokud se jej rozhodnete zabít, používejte silný styl a Aard, ale je téměř nepřemožitelný.

Zdroje Editovat

Lokace Editovat

Poznámky Editovat

  • V Prologu se Lambert zmíní o tom, že na werewolfy je nejlépe poůžít stříbro. (do bestiáře se Vám to ale nezapíše)
  • v Aktu I vám jedna "stará měšťanka měšťanka" will tell Geralt about Werewolves in exchange for food. This results in a journal entry about Srst vlkodlaka but no bestiary entry for the Vlkodlak monster.

V síti Wikia

Náhodná Wiki