FANDOM


People Reverend full

Otec Fura, kněz Věčného ohně v Podhradí, je (a)morální autoritou v této obci. Má pro Geralta mnoho úkolů, spojených především s pomocí nejváženějším občanům vesničky a s bojem s Bestií. Nakonec Vám může dát průvodní list do Wyzimy, se kterým Vás pustí do města. Zaleží pouze na hráči ke komu se Geralt přikloní na konci Kapitoly I. - k Velebnému pánovi nebo k Abigail?

Úkoly Editovat

Zápisy do Deníku Editovat

Vůdce obyvatel podhradí je panovačný kněz Věčného ohně. Jeho vláda nespočívá jen v duchovní oblasti, obyvatelé vesničky a celého podhradí ho ve všem poslouchají. Tento kněz je náboženský fanatik a pokrytec. Snadno najde vinu tam, kde žádná není, a pravdu vesele ignoruje.

Velebný pán (jak ho jeho věrní nazývají) sídlí v městečku, nalevo od svatyně Věčného ohně. Během dne se modlí nebo se stará o svatyni.

Po vyřešení záležitosti s vědmou Abigail na mě velebný pán poštval své věrné. Musel jsem ho zabít.

Po vyřešení záležitosti s vědmou Abigail na mě velebný pán poštval své věrné, ale daroval jsem mu život.

Konec spoileru.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki