Fandom

Zaklínač Wiki

Velebný pán

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Velebný pán

Otec Fura, kněz Věčného ohně v Podhradí, je (a)morální autoritou v této obci. Má pro Geralta mnoho úkolů, spojených především s pomocí nejváženějším občanům vesničky a s bojem s Bestií. Nakonec Vám může dát průvodní list do Wyzimy, se kterým Vás pustí do města. Zaleží pouze na hráči ke komu se Geralt přikloní na konci Kapitoly I. - k Velebnému pánovi nebo k Abigail?

Úkoly Editovat

Zápisy do Deníku Editovat

Vůdce obyvatel podhradí je panovačný kněz Věčného ohně. Jeho vláda nespočívá jen v duchovní oblasti, obyvatelé vesničky a celého podhradí ho ve všem poslouchají. Tento kněz je náboženský fanatik a pokrytec. Snadno najde vinu tam, kde žádná není, a pravdu vesele ignoruje.

Velebný pán (jak ho jeho věrní nazývají) sídlí v městečku, nalevo od svatyně Věčného ohně. Během dne se modlí nebo se stará o svatyni.

Po vyřešení záležitosti s vědmou Abigail na mě velebný pán poštval své věrné. Musel jsem ho zabít.

Po vyřešení záležitosti s vědmou Abigail na mě velebný pán poštval své věrné, ale daroval jsem mu život.

Konec spoileru.

V síti Wikia

Náhodná Wiki