Fandom

Zaklínač Wiki

Tvrdé přistání (úkol)

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Tvrdé přistání je jeden z prvních hlavních úkolů, který obdržíte v první kapitole hry Zaklínač 2: Vrahové králů.

Popis úkolu Editovat

Když loď Modrých pruhů pod vedením Vernona Rocheho konečně zakotvila u břehů Flotsamu, vesnice která byla jednou z obchodník stanic, rozhodl se Roche sejít se svým informátorem. Nebyl si však jist věrností zdejšího velitele a proto nejprve hodlal v doprovodu Triss a Geralta prozkoumat přilehlé okolí.

  • Jdi podél břehu do Flotsamu.
Salva šípů (Vernon, Triss a Geralt).png

Triss odrážející za pomoci kouzla šípy nepřátelských lukostřelců.

Průzkum se však nečekaně zkomplikuje v momentě kdy narazí na Rocheho starého známého nepřítele Iorvetha, který poskytuje úkryt vrahovy krále Foltesta. Po krátké rozmluvě dojde k útěku velitele zdejších Scoia'taele a Rocheho skupinka je napadena lukostřelci, kteří se po celou dobu ukrývali v nedalekém křoví. Za včasného zásahu Triss Ranuncul se jim povede přežít salvu šípů. Čarodějka je však oslabena a není schopna dalších kouzel ani pohybu. Nezbývá tedy nic jiného než ihned vyrazit k obchodní stanici.

  • Chraň Rocheho a Triss. Dojděte do Flotsamu.

Trojice je pronásledována válečníky Scoia'taele až téměř k obchodní stanici, teprve tam nalezne Geralt a jeho přátelé bezpečí před útočícími elfy.

V síti Wikia

Náhodná Wiki