FANDOM


Pred krčmou "U chlpatého medveďa" je výveska. Zoberte a prečítajte z nej dopis kde je napísané že Milka podvádza v kockách. Potom vstúpte do krčmy a nájdite Milku. Môžete si s ňou zahrať poker aby ste si zarobili ale porozprávajte sa o všetkom. Povie že v jej dome straší a po vás chce aby ste duchov zabili. Ale predtým než vám dá kľúč od domu, chce aby ste pre ňu ešte niečo urobili. Chce tyrkysový prsteň. Ten je v kupcovom dome (označí vám na mape). Ale dom strážia psy. Môžete im povedať nech na vás tí prašivci nevrčia, ale môžete to urobiť aj po dobrom lebo sú veľmi silní protivníci a zaútočia na vás. V krčme môžete v rámci úlohy "Banda bratov" prepiť krčmára a zato vám dá chutné mäso. To dajte ho psovi a pustí vás. V dome nik nie je. V zadnej miestnosti je v truhle prsteň pre Milku. Dajte jej ho a ona vám dá kľúč od je domu (ukáže vám ho na mape a predtým v ňom býval Talar). Vojdite do neho a do pivnice. Tam zabite duchov a celý dom môžete vyplieniť. Tým táto úloha končí.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki