Fandom

Zaklínač Wiki

Tajemství bran

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Kniha

Ransant Alvaro
Tajemství bran

"Před dávnými a dávnými časy žil v bažinách mocný mág. Celé dny a noci trávil nad knihami a křivulemi a snažil se vyrobit kámen, který by měnil olovo ve zlato a obyčejnou vodu v kořalku - prostě kámen, který by dokázal jakoukoli látku transformovat v jinou.

Bohové však jeho dílu nepřáli. Ve své pýše si totiž vytkl cíl, který je smrtelníkům odepřen. A proto jedné noci přišla silná bouře, která čarodě›jovu věž srovnala se zemí. On si však postavil novou a svými kouzly si bouři podmanil. I otevřela se samotná země a čarodějovu věž pohltila. On si však opět postavil novou a i zemi ovládl tak, aby mu byla po vůli. Nebesa ani země mu tedy již nemohla ublížit. A pak jednoho krásného dne zmizel. Nikdo přesně neví, jak se to stalo - někdo tvrdí, že si vzal učedníka, který ho přivedl do zkázy, jiní za jeho tajemným zmizením vidí ženu a další si zase myslí, že se proti ně mu obrátily jeho vlastní výtvory. V každém případě›zůstala jeho věž zavřená a stále střeží jeho tajemství. Kdo ví, co uvnitř vlastně číhá?"

Zápisy do Deníku Editovat

Lokace: Mágova věž

Cena Editovat

Nákup 100 orény
Prodej neprodejné

Poznámky Editovat

V síti Wikia

Náhodná Wiki