Fandom

Zaklínač Wiki

Tábor

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Merwin's tent
Sabrina's tent
mercenaries' camp
cook's area

V táboře, postaveném v údolí Kaer Morhen se Geralt poprvé setká s Mervinem a Sabrinou Glevissig (v "Ceně neutrality"). Tábor samotný pak sestává z Merwinova skormného plátěného přístřešku, Sabrinina impozantně vyhlížejícího stanu a různých rychle postavených příbytků postavených žoldnéři.

V táboře se nachází:

Zápisy do Deníku Editovat

U brodu poblíž Kaer Morhen se utábořil šlechtic Merwin Ademeyn se svou suitou. Spolu s ním přicestovala i čarodějka Sabrina Glevissig, údajně jako členka družiny. Ovšem skutečnost, že její stan stojí uprostřed tábora hned vedle stanu princova napovídá, že její skutečné postavení bude mnohem vyšší. Dále v táboře přebývají žoldnéři, kteří se starají o bezpečnost svého pána. Ti spí pod širým nebem a střídají se na stráži u ohnišť a u lodí, na nichž k zaklínačské tvrzi připluli. Za dobu, co tu pobývají, museli tito lidé odrazit již několik útoků vlčích smeček, které zamořily celé okolí.

Rostliny Editovat

V síti Wikia

Náhodná Wiki