FANDOM


Places Merwins tent
Places Camp Outside Kaer Morhen
Places KMCamp Bringgs area
Places KMCamp cooks area

V táboře, postaveném v údolí Kaer Morhen se Geralt poprvé setká s Mervinem a Sabrinou Glevissig (v "Ceně neutrality"). Tábor samotný pak sestává z Merwinova skormného plátěného přístřešku, Sabrinina impozantně vyhlížejícího stanu a různých rychle postavených příbytků postavených žoldnéři.

V táboře se nachází:

Zápisy do Deníku Editovat

U brodu poblíž Kaer Morhen se utábořil šlechtic Merwin Ademeyn se svou suitou. Spolu s ním přicestovala i čarodějka Sabrina Glevissig, údajně jako členka družiny. Ovšem skutečnost, že její stan stojí uprostřed tábora hned vedle stanu princova napovídá, že její skutečné postavení bude mnohem vyšší. Dále v táboře přebývají žoldnéři, kteří se starají o bezpečnost svého pána. Ti spí pod širým nebem a střídají se na stráži u ohnišť a u lodí, na nichž k zaklínačské tvrzi připluli. Za dobu, co tu pobývají, museli tito lidé odrazit již několik útoků vlčích smeček, které zamořily celé okolí.

Rostliny Editovat

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki