Fandom

Zaklínač Wiki

Stennis

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Stennis je jediným synem krále Demawenda a také korunním princem Aedirnu, po smrti otce mu povstání vedené Saskií zvanou Panna Aedrinská a příjezd Henseltových vojsk zabránili usednout na trůn.

Povahou se jedná o naivního, arogantního mladého muže s královskou krví, který je sobecký a pohrdá všemi kolem sebe.

Zaklínač 2: Vrahové králů Editovat

Stennis doprovází Saskii se skupinkou rytířů na setkání s králem Kaedwenu Henseltem. Setkání však nedopadne příliš dobře, strhne se souboj a následně probudí - ačkoliv neúmyslně - Henselt armádu padlých.

Iorvethova cesta Editovat

Princ za pomoci zaklínače Geralta z Rivie, Filippy Eilhart a Iorvetha uprchne do nedalekého města zvané Vergenu, jenž je město trpaslíků a základna Aedirnské armády.

Královská krev Editovat

Nejspíš ze závisti otrávil, leč neúspěšně, Saskii a tím si vysloužil nenávist chátry. Závisí pouze na Geraltovi, jestli bude princ lynčován a následně zabit rozzuřenou chátrou a nebo usedne na Aedrinský trůn jako 17. král Aedrinu.

Poznámky Editovat

V síti Wikia

Náhodná Wiki