Fandom

Zaklínač Wiki

Shani

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Shani

Původně mladá medička na univerzitě v Oxenfurtu, přítelkyně Marigolda a posléze i zaklínače Geralta, účastnila se jako ošetřovatelka bitvy u Brenny a v pozdějším věku se stala děkankou lékařské fakulty univerzity v Oxenfurtu.

Ve hře Zaklínač Editovat

Jedna z hlavních postav PC hry Zaklínač.

Úkoly Editovat

Zápisy do Deníku Editovat

Krátce pro příchodu do podhradí jsem se za dramatických okolností setkal se Shani, svou známou z dřívější doby. Je naprosto oddaná medicíně, své vášni, a v podhradí měla plné ruce práce, takže na hovory nebyl moc čas. Mám pocit, že mě to zásadové děvče má hodně rádo.

Zatáhl jsem Shani do svých potíží se Salamandrou, a ačkoli dívce hrozilo nebezpečí, všechno skončilo dobře. Shani se postarala o své záležitosti v podhradí a vrátila se do Wyzimy, do svého domu v klášterní čtvrti.

Shani přes den pracuje v Lebedově špitálu, večer je u sebe doma v klášterní Wyzimě. Nemá ráda, když jí někdo překáží v práci, proto je za ní lepší chodit večer domů.

Na své oslavě Shani vyprávěla o zážitcích z bitvy pod Brennou, kde ošetřovala raněné. Mám pocit, že si mě Shani velmi oblíbila.

Rozhodl jsem se předat Alvina do péče Shani. Medička považuje mé rozhodnutí za důkaz důvěry. Dospěla k názoru, že ji mám raději než Triss, což vztah mezi námi posílilo.

Rozhodl jsem se předat Alvina do péče Triss. Shani dospěla k názoru, že jí nevěřím a vybral jsem si čarodějku. Naštvala se na mě a vypadá to, že náš románek tímto skončil.

Marigold mi donesl dopis od Shani. Shani mě prosí, abych našel zmizelého Alvina. Dopis je plný obav o hocha i o mě, Shani doufá, že se oba vrátíme a společně založíme rodinu.

Shani se přesunula do Staré Wyzimy, kde zuří nepokoje. V provizorním lazaretu léčí zraněné obou znepřátelených stran.

V ledových pustinách jsem potkal Shani, tedy její obraz vytvořený z mé mysli. Medička mi při stíhání velmistra pomáhala.

Odpověděl jsem Shani na dopis a vysvětlil jsem jí, co k ní cítím.

Galerie Editovat

V síti Wikia

Náhodná Wiki