FANDOM


2014-02-25 00007

Rivkský pogrom je událost, ke které došlo ke konci knižní série Zaklínače r. 1268, kdy Geralt s čarodějkou Triss Ranuncul, Yennefer a trpasličími přáteli přijeli do města.

Celé to začalo hádkou mezi šlechtičnou Nadiou Esposito a několika trpaslíky. Šlechtičniny rasistické názory se nelíbily trpaslíkům a celá situace se vyostřovala, až došlo na zbraně. Napětí mezi lidmi a nelidmi konečně vyvrcholilo a šílený dav vtrhl do čtrvrti nelidí, kde začal mordovat všechny trpaslíky a elfy, ušetřeny nebyly ani nejmladší děti.

2014-02-25 00010

Jediný bojovník se postavil rozvášněnému davu na odpor - Geralt z Rivie, zaklínač. Geralt byl zabit mladým sedlákem, který ho probodl vidlemi, ačkoliv se ho Geralt rozhodl ušetřit.

Čarodějka Triss Ranuncul seslala na Rivii obrovské krupobití, které donutilo útočníky uprchnout. Yennefer z Vergenbergu zemřela při pokusu vyléčit zaklínačovy rány.


VideoEditovat

Zaklínač 2 Vrahové králů - Rivský pogrom01:03

Zaklínač 2 Vrahové králů - Rivský pogrom

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki