Fandom

Zaklínač Wiki

Rayla

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Rayla

Rayla – Postava v knize Paní jezera, má až příliš nenávistnou a odvážnou povahu, zaslepeně nenávidí elfy. Byla veteránkou válek s Nilfgaardem a    důstojnicí speciálních sil krále Demawenda z Aedirnu. Zúčastnila se i bitvy u Brenny, během které byla zmrzačena. Předtím byla zvána Černou Raylou.

Ve hře Zaklínač Editovat

Bílá Rayla – Významná postava PC hry Zaklínač

Úkoly Editovat

Zápisy do Deníku Editovat

Pronásledování elfů, kteří odpočívali u vesnice Bahnice, vede Bílá Rayla, žoldačka pracující pro Řád. Rayla je rozená vojanda, veteránka válek s Nilfgaardem, během kterých byla zmrzačena. Rayla přivyklá disciplíně a vojenským řádům má jen jediný cíl - nenávidí elfy a stíhá je se vzteklou mstivostí.

Rayla obklíčila elfy Toruviel ve vísce Bahnice, ale situace se jí vymkla z rukou. Došlo k boji mezi jejími vojáky a elfy.

Rozhodl jsem se pomoct Rayle během obležení Bahnic a pomohl jsem jí zvítězit nad Toruvielinými elfy.

Bílá Rayla se vrátila do Wyzimy. V hořícím městě zahynula, osudným se jí stal elfí šíp.

Znovu jsem se setkal s bojovnicí Raylou. Salamandra ji našla polomrtvou a podrobila ji procesu mutace. Rayla se vrátila k životu a jako mutantka rychle nabyla síly. Výměnou za druhý život musela novým pánům zaplatit neotřesitelnou loajalitou. Pokusila se mě zastavit a já ji musel zabít. Tentokrát snad definitivně.

V síti Wikia

Náhodná Wiki