FANDOM


Úkol Pěstní souboj
Akt(y) Prolog - 5
Zadavatel Geralt / Eskel
Lokace Převážně hospody
Postavy {{{Postavy}}}
Monstra {{{Bestiář}}}
Odměna Zub slavného boxera + 26000 XP + další odměny
Související
úkoly
Nebude to bolet
ID q0011_fistfight
Secondary quests.png

Co by to bylo za hospodu bez pořádné rvačky? V každé krčmě najdete někoho, kdo vám bude chtít dát přes hubu. Stačí mít peníze na vstupní sázku a vzhůru do světa rváčů. Občas budete muset bojovat i mimo hospodu, avšak to jen zřídka.

Návod Editovat

Game Interaction icon fistfight.png

Kliknutím levého tlačítka myši na soupeře zaútočíte a pravým tlačítkem vykrýváte jeho útoky. Při boji vyhrává ten, kdo sníží tomu druhému energii až témeř do minima.

Nedaří se vám vyhrát? Ve vašem stromu dovedností najdete pár talentů, které se soubojů přímo týkají a vyplatí se do nich investovat:

CharDev Strength 2 3.png Bijec (síla) - Odblokuje posílení v pěstním souboji

CharDev Dexterity 2 3.png Boj zblízka (obratnost) - Odemkne všechny údery boje zblízka

Rozhodně na tyto souboje nezapomínejte! Jsou totiž součástí úkolu nazvaného Pěstní souboje a jeho plnění samozřejmě znamená získávání dalších zkušenostních bodů!

Fáze Editovat

Pěstní soubojEditovat

  • tato fáze není důležitá (je snadné ji přehlédnout)

Eskel a já jsme spolu zápasili. Potřebuji nějakého učitele pěstního souboje. Měl bych hledat příležitosti, jak zlepšit své dovednosti. Měl bych hledat příležitosti, jak zlepšit své dovednosti pěstního souboje. (1000 XP)

Souboj s Tlustým FredemEditovat

Musím se zlepšit a konečně dát Tlustému Fredovi nakládačku.

Vítězství nad Tlustým FredemEditovat

Porazil jsem v pěstním souboji Tlustého Freda. Měl bych si najít silnějšího soupeře. Měl bych si najít silnějšího soupeře. (výběr odměny + 2000 XP)

Souboj s FazolákemEditovat

Musím se zlepšit a konečně dát Butteru Fazolákovi nakládačku.

Vítězství nad FazolákemEditovat

Porazil jsem v pěstním souboji Buttera Fazoláka. Měl bych si najít silnějšího soupeře. Měl bych si najít silnějšího soupeře. (výběr odměny + 3000 XP)

Souboj s Berondou Editovat

Musím se zlepšit a konečně dát Hugovi Berondovi nakládačku.

Vítězství nad BerondouEditovat

Porazil jsem v pěstním souboji Huga Berondu. Měl bych si najít silnějšího soupeře. Měl bych si najít silnějšího soupeře. (výběr odměny + 4000 XP)

Souboj se SkálouEditovat

Musím se zlepšit a konečně dát Skálovi nakládačku.

Vítězství nad SkálouEditovat

Porazil jsem Skálu. Říkal, že zná jen jednoho člověka, který je lepší než on a to je jeho starý učitel. Žije prý na blatech za Starou Wyzimou. Musím se utkat v pěstním souboji se Skálovým učitelem. (výběr odměny + 5000 XP)

Právo odvetyEditovat

Porazil jsem mistra boxera. Uznal moje vítězství, ale prohlásil, že má právo na odvetu. Naklepu mu kosti ještě jednou. Musím dát mistru boxerovi možnost odvetného zápasu.

Vítězství nad mistrem všech mistrůEditovat

Porazil jsem mistra podruhé a vyrazil jsem mu přitom zub. Tentokrát moje vítězství konečně uznal. Mistr uznal moje vítězství. (5000 XP)

Mistr nad mistryEditovat

Porazil jsem mistra všech mistrů. Jsem teď největším boxerem známého světa. Jsem nejlepší boxer na celém známém světě. (Quest Items Zdeneks tooth.png + 6000 XP)

Video Editovat

thumb|500px|left

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki