FANDOM


Odhodlaná dívka

Odhodlaná dívka je první osoba, se kterou se Geralt setká poté, co ho teleport vykopne na břehu poblíž vísky Bahnice. Je hotová fontána různých informací (zvlášť ji fascinuje, že se dospělým neustále zapalují lýtka) a ochotně zaklínači řekne vše o nejnovějším dění ve vesnici, včetně zmatků kolem svatby Aliny a Juliána. Taky mu poví o legračním rybákovi a o tom, že stráží Oltář Paní jezera. Zmíní, že je obvykle veselý, ale občas ho z jeho stanoviště vyženou "zlí rybáci".

V Kapitole IV se na ní dá narazit prakticky neustále - poskakuje sem a tam mezi přístavištěm a Oltářem Paní jezera. Když přijdou zlí rybáci, schová se pod chatu krále Rybáře.

V Epilogu jí za útočiště slouží bezpečný dům, kde se zdá zahánět nudu tím, že se pokouší Vetalovi vymluvit díru do hlavy.

Úkoly Editovat

Poznámky Editovat

  • Odhodlaná dívka patří mezi oblíbence fanoušků hry.
  • Je ta, kdo Geralta vždy informuje, když se přátelský kněz rybolidí vrátí k oltáři.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki