Fandom

Zaklínač Wiki

Neklidný duch

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Úkol Neklidný duch
Akt(y) 2
Zadavatel Hildegarda Zollstock
Lokace Chrámová čtvrť
Postavy {{{Postavy}}}
Monstra {{{Bestiář}}}
Odměna 200 orénů + 2500 XP
Související
úkoly
žádný
ID q2124_w_restl


Secondary quests.png

Neklidný duch je vedlejší úkol ze druhé kapitoly PC hry Zaklínač. Vaším úkolem je zlikvidovat ducha, který se potlouká po nocích u hřbitovní brány a "haní dobré jméno své (ještě živé) ženy".

Návod Editovat

  • Promluvte si s vdovou Hildegardu Zollstockovou. Najdete ji vždy kolem poledne u brány vedoucí na Wyzimský hřbitov. Požádá vás, abyste za 200 orénů zlikvidovali ducha jejího mrtvého manžela.
  • V noci zajděte ke hřbitovu. Najdete před branou bloumající přízrak, který vůči vám bude neutrální a občas se pustí do křížku s některým nepřátelským ghúlem, který se zatoulá okolo. Můžete ho buď zabít rovnou, nebo s ním zkusit promluvit a zjistit, čím že to tak haní dobré jméno své ženy a zabít ho až posléze (pokud se vám ho za tu odzbrojující upřímnost nezželí.
  • Následující den, opět ve stejnou dobu jako jindy, můžete odchytit Hildegardu a vyřídit jí úspěšné splnění úkolu. Při placení zjistíte, že duch pana Zollstocka nebyl tak daleko od pravdy.

Fáze Editovat

Duch zesnulého manžela
Hildegarda mě žádala, abych se vypořádal s duchem jejího zesnulého muže. Prý se každý den o půlnoci zjevuje na hřbitově. Mám ho poslat na onen svět.

Musím jít o půlnoci na hřbitov a poslat toho ducha na onen svět.


Odměna
Poslal jsem Hildegardina manžela na onen svět. Teď už stačí zajít za vdovou a požádat o odměnu. Najdu ji o polednách na hřbitově.

Musím si u vdovy vyzvednout odměnu. Najdu ji o polednách na hřbitově.


Peníze
Ta ženská se mě pokusila podvést, ale nakonec jsem své peníze dostal.

V síti Wikia

Náhodná Wiki