FANDOM


Úkol Nebude to bolet
Akt(y) 3 – 5
Zadavatel Zahin Schmartz
Lokace Chrámová čtvrť
Bahnice
Stará Wyzima
Postavy {{{Postavy}}}
Monstra {{{Bestiář}}}
Odměna Sihill + 875 orénů + 9000 XP
Související
úkoly
Pěstní souboj
ID q9027_dent

Secondary quests.png

Trpasličí dentista Zahin Schmartz, bydlí v Chrámové čtvrti, kde se objeví až v Kapitole III. Má zajímavého koníčka - sbírá zuby, především pak ty exotické nebo jinak výjimečné. Geraltovi zadá úkol "Nebude to bolet", tento úkol sice dostanete již v Kapitole III, ale splnit jej lze až v Kapitole V.

Návod Editovat

!POZOR! na zuby požíračky z Kapitoly IV - Zahin se bez nich neobejde a žádné skladiště v Kapitole V není, je tedy nutné je mít stále u sebe (a nejpozději si je vyzvednout u Marigolda hned po návratu do Wyzimy).
Zuby alpů je možné získat v jedné ze starodávných krypt, všechno ostatní by neměl být problém sehnat.

Více viz diskuze.

Ceník Editovat

Trpasličí dentista Zahin Schmartz ocení ve své sbírce tyto exempláře:

Popis Odměna XP
Zuby zvířat Zuby zvířat 50 orénů 1000
Lebka barghesta Lebka barghesta 50 orénů 1000
Fledeří tesáky Fledeří tesáky 100 orénů 1000
Zuby požíračky Zuby požíračky 125 orénů 1000
Čelist nekrofága Čelist nekrofága 150 orénů 1000
Tesáky alpy Tesáky alpy 150 orénů 1000
Zub slavného boxera Zub boxera Zdeňka 250 orénů 1000
the dentist, Zahin Schmartz

Poznámky Editovat

Fáze Editovat

Zuby nestvůrEditovat

Trpasličí dentista propadl sběratelské vášni. Má zájem o všechny možné zuby, jaké se mi podaří najít. Největší zájem má samozřejmě o zuby nestvůr. Trpasličí dentista vykupuje zuby různých nestvůr.

Zuby barghestůEditovat

Trpasličí dentista ode mě koupil zuby barghesta i s celou lebkou. Určitě dentistovi seženu ještě další neobvyklé zubní exempláře. (50 orénů + 1000 XP)

ČelistEditovat

Čelist nekrofága zubaře velmi zaujala. Určitě dentistovi seženu ještě další neob'vyklé zubní exempláře. (150 orénů + 1000 XP)

Fleddeří tesákyEditovat

Dentistova sbírka se rozrostla o fleddeří tesáky. Určitě dentistovi seženu ještě další neob'vyklé zubní exempláře. (100 orénů + 1000 XP)

Zuby požíračkyEditovat

Dentistova sbírka se rozrostla o zuby požíračky. Určitě dentistovi seženu ještě další neob'vyklé zubní exempláře. (125 orénů + 1000 XP)

Špičáky alpaEditovat

Zubař měl radost, když jsem mu přinesl špičáky alpa. Určitě dentistovi seženu ještě další neob'vyklé zubní exempláře. (150 orénů + 1000 XP)

Zuby nestvůrEditovat

Dentista ode mě koupil zuby nestvůr, i když jsou prý poměrně běžné. Určitě dentistovi seženu ještě další neob'vyklé zubní exempláře. (50 orénů + 1000 XP)

Zub boxera ZdeňkaEditovat

Dentista se div samým štěstím nerozplakal, když jsem mu přinesl zub slavného boxera. Zjevně je to naprostý unikát. Určitě dentistovi seženu ještě další neob'vyklé zubní exempláře. (250 orénů + 1000 XP)

OdměnaEditovat

Zubař mi zaplatil za skvělý přírustek do jeho sbírky. Zubař mi vyplatil odměnu. (2000 XP)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki