Fandom

Zaklínač Wiki

Magistrovo hlášení

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Magistrovo hlášení

Zápisek vytáhnutý z těla kikimoří královny. Vše, co zůstalo po Magistrovi...

This is a quest item which, along with a dopis are all that remains of the murderer known as the "Magistr".

Obsah Editovat

Obsah Magistrovo hlášení

...S převelikou lítostí musím vznést pochybnost o profitech vyplývajících z aliance s princeznou Addou. Ta mrcha je extraordinérně rozmazlená a je neobyčejně obtížné dotlačit ji k vykonání jakéhokoli činu. Nedokázala vyhlásit úplný výjimečný stav a její falzifikáty prokazující neschopnost par excellence přivedly na horkou stopu zaklínače. Své slovo dodržíme a budeme nadále podporovat princezniny triky, ale jelikož se zakrátko vrátí Foltest, hlava korunovaná, je nejvyšší čas zahájit druhou část plánu. Přednáším tímto hypotézu, že problém Geralta z Rivie vyřeším sám, rychle a radikálně. Navíce tímto naléhám, abys ho již nadále neoznačoval za zkurvysyna - takovéto slovní označení je velmi nepřesné, hrubé a neslučující se s pravdou, navíc je to značně primitivní.

Za použití dodaných substancí jsem nadále schopen ovládat kikimory i jejich královnu. Přinejmenším laboratorium funguje dle potřeby a s úspěchem využívá tajemství Kaer Morhen.

Magistr.

Úkoly Editovat

Zápisy do Deníku Editovat

Postavy:

Lokace Editovat

Konec spoileru.

Pozn.: Magistrův dopis byl mírně upraven oproti české verzi hry a to tak, aby významově odpovídal anglické verzi, z níž byl přeložen. (Konkrétně se jedná o překlad věty: "I presume I will myself resolve the problem with Geralt of Rivia - quickly and in a radical fashion.")

V síti Wikia

Náhodná Wiki