FANDOM


Quest Items Professors letter

Na dopise chybí už jenom pečeť.

Tento dopis je úkolový předmět získaný na konci Kapitoly III spolu s Magistrovým hlášením. Oba jsou nezbytné k dokončení úkolu.

Obsah Editovat

Scrolls generic icon letter Magistrův dopis připravený k odeslání

Azare, ty idiote! To tě nenapadlo, že ten kluk Alvin, zřídlo, jehož zadržení nás stálo tolik námahy, si dokáže otevřít nestabilní portál?! Sotva jsme ho dostali, ten smrkáč prostě zmizel. Byl tak vyjukaný, že se sotva držel na nohou, ale unikl. Za lokalizaci teleportačních stop jsem vydal celé jmění a vím, kde se skrývá, ale nemám za ním koho poslat, ti mí hňupové by stejně nic nepořídili. Rozhodl jsem se, že se o Alvina postará člověk, kterého musíme prověřit. Pochybuji o jeho loajalitě, proto tak mužeme zabít dvě mouchy jednou ranou. Co nejrychleji pošli své lidi do vesnice Bahnice. Jestli do té doby kluka nechytne, tak ať ho zabijí a parchanta vezmou k tobě, do laboratoře. Pospeš si, není času nazbyt.

Magistr.

Úkoly Editovat

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki