FANDOM


People Gramps full

Král Rybář je postava z knih Andrzeje Sapkowského (Paní jezera).
Je nepříliš vzhledným milencem čarodějky Nimue, čas tráví věčným rybařením a čtením filozofických traktátů. A příliš toho nenamluví.

Ve hře Zaklínač Editovat

Ve hře Zaklínač je Král Rybář sluha a milenec Paní jezera. Žije v malé chatě na Břehu kousek od Bahnic. Slouží také jako posel a převáží dopisy a zásilky do Wyzimy. Poslouží i vám. Obdveze od vás do Wyzimy dopis pro vaši milou.

K nalezení je obvykle v blízkosti své chajdy na břehu jezera. Přes den chytá ryby (překvapení!) nebo sedí na stoličce poblíž své chaty. Loďka uvázaná poblíž je jeho vlastnictvím a musíte jej požádat o její vypůjčení, než se dostanete na Ostrov Černého Rybáka.

Není to žádný kecal, mnoho nenamluví, a komunikace s ním se skládá ze série MHM a MM. Pokud si s ním promluvíte o všech možných událostech na konci kapitoly, dostanete z něj jednu celou artikulovanou větu.

Úkoly Editovat

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki