Fandom

Zaklínač Wiki

Král Rybář

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Král Rybář

Král Rybář je postava z knih Andrzeje Sapkowského (Paní jezera).
Je nepříliš vzhledným milencem čarodějky Nimue, čas tráví věčným rybařením a čtením filozofických traktátů. A příliš toho nenamluví.

Ve hře Zaklínač Editovat

Ve hře Zaklínač je Král Rybář sluha a milenec Paní jezera. Žije v malé chatě na Břehu kousek od Bahnic. Slouží také jako posel a převáží dopisy a zásilky do Wyzimy. Poslouží i vám. Obdveze od vás do Wyzimy dopis pro vaši milou.

K nalezení je obvykle v blízkosti své chajdy na břehu jezera. Přes den chytá ryby (překvapení!) nebo sedí na stoličce poblíž své chaty. Loďka uvázaná poblíž je jeho vlastnictvím a musíte jej požádat o její vypůjčení, než se dostanete na Ostrov Černého Rybáka.

Není to žádný kecal, mnoho nenamluví, a komunikace s ním se skládá ze série MHM a MM. Pokud si s ním promluvíte o všech možných událostech na konci kapitoly, dostanete z něj jednu celou artikulovanou větu.

Úkoly Editovat

V síti Wikia

Náhodná Wiki