FANDOM


Quest Items Mirror shard

"Kousek rozbitého zrcátka".

Podle místní léčitelky (anebo Marigolda, podle toho co se stalo s Abigail v první kapitole), měla Alina před smrtí jedno ze zrcadel Nehaleni. Není naprosto jasné, jestli rozbití zrcátka přineslo na Alinu prokletí, nebo naopak jestli rozbití zrcátka bylo důsledkem zmíněného prokletí. Tak či onak nyní leží zrcátko rozbité na kusy v Polích poblíž vesnice Bahnice. Pokud chce Geralt osvobodit Alinu z jejího prokletí, musí najít a spojit všechny kousky zrcátka, jako jednu z částí úkolu "V poledním žáru"

Na polích se nachází pět kousků. Není nijak těžké je najit, jelikož jsou pokaždé chráněny nevěstou a z nich vycházející záře je vidět i na větší vzdálenost. Ovšem pro objevení nevěsty je potřeba, aby byl den (po setmění se nevyskytují). Kousky se nacházejí na následujícíh místech:

Úkoly Editovat

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki