FANDOM


Otevření brány mezi "paralelními světy", kdy se mohli různí tvorové přesouvat mezi světy a osidlovat je. Těmito tvory byli např. lidé, elfové, upíři, aj. Některé bytosti např. zřídla či jednorožci dokázaly cestovat mezi světy bez omezení.

Ve hře Zaklínač Editovat

Zápisy do Rejstříku Editovat

Journal Glossary Konjunkce sfér

Kataklysma zvané Konjunkce sfér nastalo před 1500 roky. Následkem katastrofy bylo v našem světe uvězněno mnoho stvoření, která do něj nepatří. Relikty konjunkce jsou například ghúlové, graveirové a upíři, bytosti, které nemají v našem světě vlastní ekologickou niku.

Podle elfů přišli v době konjunkce do tohoto světa lidé, jejichž původní svět zničila strašlivá katastrofa. Naučili se využívat moc prvotního chaosu, a tak se zrodili první lidští čarodějové. Po dlouhou dobu lidé válčili se staršími rasami, které musely před barbary ustoupit. Tak se stal člověk vládcem světa.

Zdroje Editovat

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki