Fandom

Zaklínač Wiki

Kerack (město)

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Icon Town.png

Kerack je hlavní město stejnojmenného království. V podstatě je to malý přístav mezi Cintrou a Verdenem. Protéká jím řeka Adalatte.

Město se skládá ze 3 čtvrtí:

  • Přístav: Nachází se na levém břehu řeky, kde najdete loděnice, dílny, doky, překladiště, sklady, tržnice a bazary.
  • Palmyra: Jedná se o obyčejnou čtvrť na pravém břehu řeky. Skládá se z chalup pracujícího lidu a spodiny, krámků drobných obchodníků, dobytčích ohrad a jatek, nočních podniků všelijaké zakázané zábavy. V Palmyře se také potuluje dost lapků.
  • vlastní Kerack: Leží dál od moře na levém břehu a od zbytku města jej dělí kamenné hradby. Najdete zde rezidence bohatých kupců, cechovní domy, banky, zastavárny, ševce, krejčí, trhy, obchody, hostince a jiné fajnové lokály s vyššími cenami. Centrem je čtvercové náměstí, na němž stojí radnice, soud, celní úřad, domy městské elity a divadlo. Výš na kopci se tyčí královský palác, který byl přestaven z původního chrámu.

V síti Wikia

Náhodná Wiki