FANDOM


Ifrít

Ifríti jsou elemenntálové ohně. Mocný čaroděj ovládající živel ohně je však dokáže chytit a přinutit k poslušnosti.

Zápisy do Deníku Editovat

Ifrít je nižším džinem ohně, jinak též zvaný elementálem. Neplní přání, nestaví paláce a nenosí bohatství, je však pravdou, že občas slouží mágovi, který tento živel ovládá a dokáže ohnivé bytosti přinutit k poslušnosti.

Ifríta spoutá jedině čaroděj, který dokonale zná povahu ohně a naprosto se odevzdal zkoumání jeho tajemství. Stvoření jsou spojená s živlem ohně, a pokud uznají čaroděje za hodného pozornosti, nechají se od něj povolat a pak mu věrně slouží a plní všechny jeho rozkazy.

  • Výskyt: Domovem ifrítů je sféra ohně, čarodějové mistrovsky ovládající ohnivý živel je dokáží chytat a přinutit ke službě.
  • Odolnosti: Odolný vůči většině efektů, především vůči ohni, pochází z jiného světa, není ho tedy možné omráčit ani srazit na zem.
  • Zranitelnost: Zranitelný stříbrem a olejem proti přeludům
  • Taktika: Vznáší se ve vzduchu, v boji si pomáhá ohněm.
  • Alchymie: Minerál pyrit a ektoplasma.

Zdroje Editovat

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki