Fandom

Zaklínač Wiki

Ifrít

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Ifrít

Ifríti jsou elemenntálové ohně. Mocný čaroděj ovládající živel ohně je však dokáže chytit a přinutit k poslušnosti.

Zápisy do Deníku Editovat

Ifrít je nižším džinem ohně, jinak též zvaný elementálem. Neplní přání, nestaví paláce a nenosí bohatství, je však pravdou, že občas slouží mágovi, který tento živel ovládá a dokáže ohnivé bytosti přinutit k poslušnosti.

Ifríta spoutá jedině čaroděj, který dokonale zná povahu ohně a naprosto se odevzdal zkoumání jeho tajemství. Stvoření jsou spojená s živlem ohně, a pokud uznají čaroděje za hodného pozornosti, nechají se od něj povolat a pak mu věrně slouží a plní všechny jeho rozkazy.

  • Výskyt: Domovem ifrítů je sféra ohně, čarodějové mistrovsky ovládající ohnivý živel je dokáží chytat a přinutit ke službě.
  • Odolnosti: Odolný vůči většině efektů, především vůči ohni, pochází z jiného světa, není ho tedy možné omráčit ani srazit na zem.
  • Zranitelnost: Zranitelný stříbrem a olejem proti přeludům
  • Taktika: Vznáší se ve vzduchu, v boji si pomáhá ohněm.
  • Alchymie: Minerál pyrit a ektoplasma.

Zdroje Editovat

V síti Wikia

Náhodná Wiki