FANDOM


Úroveň a Zkušenosti Editovat

Vítězstvím nad soupeři v duelech získáváte cenné zkušenosti. Nashromážděním určitého množství zkušeností hrdina postoupí na další úroveň. Za každou novou úroveň získáte jeden bod, který můžete utratit za nákup nebo vylepšení vašich schopností. Množství zkušenostních bodů a počet nutný k dosažení další úrovně se vám zobrazí pokud kurzorem ukážete na barevný sloupec vlevo od obrázku vaší postavy. Čím vyšší je úroveň vašeho hrdiny, tím více je třeba zkušenostních bodů(tedy vyhraných soubojů) k dosažení nové úrovně.

Následující tabulka ukazuje počet zkušenostních bodů pro každou úroveň.

Úroveň Zkušenosti
2 2
3 4
4 7
5 11
6 16
7 23
8 32
9 43
10 57
11 74
12 94
13 119
14 149
15 184
16 227
17 278
18 337
19 406
20 485
21 574
22 678
23 797
24 931
25 1085
26 1259
27 1453
28 1672
29 1916
30 2410

Zdraví Editovat

Na začátku hry máte 40 jednotek života. Za každou novou úroveň se vám přičítají dva další. Život se dá navíc zvýšit ještě vylepšováním pasivních schopností nebo kupováním odpovídajících předmětů. Čím více jednotek života máte, tím vyšší je vaše šance přečkat útočníkovy výpady. Pokud ukazatel života klesne během boje na nulu, prohráváte. Životy se po každém duelu automaticky obnoví, ale stojí to orény.

Orény Editovat

Za každý vyhraný zápas obdržíte orény. Za orény můžete kupovat lepší vybavení pro vašeho hrdinu. Doplnění zdraví po duelu je placeno z orénů, které jste za duel získali – tedy čím více vám zbylo života, tím méně stojí léčení a tím více orénů vám zbyde. Naopak, pokud jste prohráli nezískáváte žádnou odměnu, léčení ale přesto zaplatit musíte, takže o nějaké orény navíc přijdete. Nejziskovější jsou souboje s hráči na vyšší úrovni, než jste sami.

Fury a Elements Editovat

Fury a Elements jsou dva bojové faktory, které ve velké míře ovlivňují vaše šance zvítězit. Pokročilé bojové manévry jsou náročnější než ty základní a vyžadují velkou sílu nebo soustředění. Jen je znát nestačí, mají svou cenu, v tomto případě vyjádřenou jednotkami Fury nebo Elements(dále jen F/E), které musíte vlastnit, abyste mohli manévr provést. Většina předmětů ve hře má určitý počet F/E. Ze začátku hry nemáte ani jedno. Jak postupuje vývoj vaší postavy, získáte přístup k vybavení(meče, amulety, svitky atd...), které zvyšuje množství jednotek F/E. Například bojový manévr Finta(Feint) vyžaduje jeden bod Fury. Abyste mohli Fintu použít, musíte tedy vlastnit takové vybavení, které uděluje minimálně jeden bod Fury. Vzájemným kombinováním předmětů a vylepšováním určitých bojových manévrů si tvoříte svou vlastní bojovou strategii.

Schopnosti Editovat

Schopnosti jsou rozdělené do několika skupin – silný styl, rychlý styl, magický styl a speciální schopnosti. Každá skupina obsahuje sadu útočných a obranných manévrů prvního, druhého a třetího stupně. Každá schopnost stojí jeden bod(talent). Základní schopnosti jsou nejslabší, ale nestojí žádné jednotky Fury nebo Elements a lze je proto použít kolikrát chcete. Jejich rozvíjením je posilujete. Pokročilejší schopnosti jsou silnější nebo nějak jinak zvýhodněné oproti základním, stojí ale Fury a Elements a proto je můžete použít třeba jen jednou nebo dvakrát za zápas. K nákupu schopností druhé úrovně musíte mít alespoň jednu schopnost úrovně první a stejně tak pro zakoupení schopnosti třetí úrovně musíte mít alespoň jednu schopnost druhé úrovně. Schopnosti se dají v duelu řadit tak, že se vzájemně ovlivňují a způsobují tak větší zranění.

Pozice Editovat

Za vítězství získáváte poziční body, za prohru je ztrácíte. Čím více pozičních bodů máte, tím výše jste v celkové tabulce hráčů.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki