FANDOM


Známá a schopná čarodějka, vůdkyně Lóže čarodějek, tajné organizace stojící v pozadí většiny dohod, válek a ostatních důležitých událostí v Severních královstvích i Nilfgaardu.

Pochází ze samotného srdce Redanie, avšak její vliv sahá nejen 

do Severních Království ale i do politiky a vnitřních záležitostí Nilfgaardu. 

Bývala dvorní čarodějkou a rádkyní redanského krále Vizimira II.

Po jeho smrti, za kterou pravděpodobně sama stála, její moc ještě stoupla. Nyní je dvorní čarodějkou krále Radovida Redanského a zároveň jeho osobní rádkyní.

Její magie, co se týče živlu, je čistě zemského původu, čemuž nasvědčuje i její mrazivě ostrá povaha, které se vyrovná snad jen její chladná krása. Pro její mrazivý pohled kvůli kterému tuhne krev v žilách by zabíjel každý muž, bohužel Filippu však už heterosexualita omrzela, a v současnosti dává přednost ženám.

Čarodějka bez emocí, s mramorovým srdcem a nekonečnou neoblomností byla raději tvrdě potrestána, než aby se vzdala své hrdosti. V minulosti byla milenkou Sigismunda Dijkstry, nyní je známá svou slabostí pro stejné pohlaví.

V daleké budoucnosti (Zaklínač 2: Vrahové králů) ji nečeká nejpěknější osud.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki