FANDOM


Hrabě Enzo Etcheverry je vedlejší postava v Zaklínači 2: Vrahové králů.

Abyste úspěšně odemkli odznak Orlí oko, musíte zamířit přesně na vojáka napravo, který stojí naproti hraběti Etcheverrymu. To kvůli pozici Geralta o něco více nalevo od balisty.

Pokud Etcheverryho netrefíte, setkáte se s ním později po zničení brány na nádvoří. Poté se z něj dá vzít Zesilovač vlákna.

Zápisy z deníku Editovat

COA Garramone

Pokud ho Geralt zasáhne střelou z balisty:
Předtím, než se zapletl do odboje proti králi Foltestu, byl Sir Etcheverry rytířem známým pro svou odvahu a houževnatost. Oboje dokázal v nejednom turnaji, ať už na koni, nebo ve stoje. Nicméně hrdinství a tvrdošíjnost nejsou nic oproti ráně z balisty, a tak zaplatil odvážný Etcheverry svým životem za účast v odboji.
Pokud se Geraltovi nepodaří zasáhnout ho střelou:

Předtím, než se zapletl do odboje proti králi Foltestu, byl Sir Etcheverry rytířem známým pro svou odvahu a houževnatost. Oboje dokázal v nejednom turnaji, ať už na koni, nebo ve stoje. Nicméně hrdinství a tvrdošíjnost mu nestačily, aby přežil seknutí zaklínačského meče, a tak zaplatil odvážný Etcheverry svým životem za účast v odboji.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki