Fandom

Zaklínač Wiki

Enzo Etcheverry

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Hrabě Enzo Etcheverry je vedlejší postava v Zaklínači 2: Vrahové králů.

Abyste úspěšně odemkli odznak Orlí oko, musíte zamířit přesně na vojáka napravo, který stojí naproti hraběti Etcheverrymu. To kvůli pozici Geralta o něco více nalevo od balisty.

Pokud Etcheverryho netrefíte, setkáte se s ním později po zničení brány na nádvoří. Poté se z něj dá vzít Zesilovač vlákna.

Zápisy z deníku Editovat

COA Garramone.png

Pokud ho Geralt zasáhne střelou z balisty:
Předtím, než se zapletl do odboje proti králi Foltestu, byl Sir Etcheverry rytířem známým pro svou odvahu a houževnatost. Oboje dokázal v nejednom turnaji, ať už na koni, nebo ve stoje. Nicméně hrdinství a tvrdošíjnost nejsou nic oproti ráně z balisty, a tak zaplatil odvážný Etcheverry svým životem za účast v odboji.
Pokud se Geraltovi nepodaří zasáhnout ho střelou:

Předtím, než se zapletl do odboje proti králi Foltestu, byl Sir Etcheverry rytířem známým pro svou odvahu a houževnatost. Oboje dokázal v nejednom turnaji, ať už na koni, nebo ve stoje. Nicméně hrdinství a tvrdošíjnost mu nestačily, aby přežil seknutí zaklínačského meče, a tak zaplatil odvážný Etcheverry svým životem za účast v odboji.

V síti Wikia

Náhodná Wiki