Fandom

Zaklínač Wiki

Divoký Hon

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Divoký Hon

Divoký hon je průvod přízraků a přeludů objevující se na nebi, který zvěstuje válku a přírodní katastrofy. Divoký hon prý vede Král honu, který je vtělením smrti. Jsou známy i připady, kdy Divoký hon někoho unesl. Divoký hon většinou nepotřebuje bojovat neboť způsobuje u lidí takovou hrůzu, že před ním všichní prchají. [1]

Zápisy do Deníku Editovat

Divoký hon je zástup přeludů a duchů, kteří se prohání po nebi v časech bouře a zvěstují nadcházející katastrofy. Zjevení Divokého honu předpovídá válku a neštěstí, podobně jako kometa. Přízračný král Honu se občas objevuje v nočních můrách prokletých nebo těch, kterých se dotkl Osud.
  • Výskyt: Divoký hon se objevuje na nebi jako znamení války a jiných neštěstí, podle některých učenců je Divoký hon magickým zjevem (a ne hordou přeludů), elfí zdroje tyto přízračné bytosti nazývají rudými jezdci.
  • Odolnosti: Nejsou dostupné žádné informace o boji s Divokým honem.
  • Zranitelnost: Nejsou dostupné žádné informace o boji s Divokým honem.
  • Taktika: Válečníci Divokého honu nemusí bojovat, budí takový strach, že lidé při pohledu na ně padají hrůzou k zemi, jsou známy i případy, kdy Divoký hon někoho unesl.
  • Alchymie: Výpary Honu.

Zdroje Editovat

V síti Wikia

Náhodná Wiki