FANDOM


Books Generic other

Deník sběratele kostek

1340, léto. Poblíž mého statku se usídlil trpasličí regiment mahakamských dobrovolníků. Důstojníci celé dny hrají pokerové kostky. Zajímavá hra.
1340, podzim. Trpaslíci vyrazili na jih, do velké bitvy s Nilfgaardem. Poctivý Molnar mi daroval sadu kostek. Nejspíš to má být náhrada za všechny moje prohry.
1341, zima. Výlet do Wyzimy se vyplatil, v krčmě jsem vyhrál solidní sumu. Škoda, že místní se mnou už nechtějí hrát. Musím častěji prohrávat.
1341, jaro. Kostky z nefritu stály jmění, ale má sbírka by bez nich nebyla kompletní. Čas od času se mi podaří přesvědčit někoho na partičku, ale mám pocit, že se budu muset zase vydat do města.
1341, podzim. Taková smůla! Prodal jsem pozemek po otci. Jak jen začnu vyhrávat, koupím ho zpátky.
1342, zima. Doslechl jsem se, že v okolí řádí banda dezertérů. Nemyslím, že by se rozhodli přepadnout ubohou vesničku a můj skromný dům. Není tu přece nic cenného... Možná si chtějí zahrát partii pokeru?

Zápisy do Deníku Editovat

Rejstřík: Kostky

Cena Editovat

 Nákup Prodej
50 Items Oren  10 Items Oren 


Poznámky Editovat

  • Prodává jej Julián v Kapitole IV
  • S duchem autora deníku si můžete zahrát poker (podvodník)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki