Fandom

Zaklínač Wiki

Cynthia

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Cynthia je mladou, krásnou Nilfgaardskou čarodějkou, která je v učení samotné Filippy Eilhart se kterou má mimo jiné i milostný poměr.

Později však vyjde najevo, že se ve skutečnosti jedná o Nilfgaardskou špionku, která má prsty v únosu Triss Ranuncul.

Zaklínač 2: Vrahové králů Editovat

Geralt se s touto půvabnou čarodějkou poprvé setká při jejích milostných hrátkách se svojí učitelkou Fillipou Eilhart, během kterých je vyruší. Fillipa nemá tušení, že se jedná o špionku, která byla vyslána, aby infiltrovala Saskiino povstání a odhalila záměry lóže Čarodějek.

Cynthii se povedlo uvěznit Triss Ranuncul do malé nefritové soušky a poslat ji za pomoci posla Nilfgaardskému velvyslanci Shilardu Fitz-Oesterlenovi, který ji za pomoci jiné čarodějky dostal z tohoto vězení. Geraltovi se povede odhalit její pravou totožnost a záměry teprve až po návštěvě Kaedwenského tábora.

Znovu se s Geraltem setká teprve až v Loc Muinne, kde společně s doprovodem může zemřít Geraltovou rukou, nebo s jeho pomocí proniknout do dobývané laboratoře.

Poznámky Editovat

  • Cynthii lze potkat pouze v případě, že se přidáte na stranu Iorvetha. Na straně Rocheho ji nikdy nepotkáte.

V síti Wikia

Náhodná Wiki