Fandom

Zaklínač Wiki

Carmen

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Carmen

Majitelka nevěstince v Chrámové čtvrti, má pro vás úkol "Pracující dívky". Také hraje kostky (nováček). Můžete jí také pozvat jako doprovod na party u Shani (za poplatek).
Jedna z mála ženských postav ve hře, se kterou Geralt nemůže skončit v posteli - má totiž tajemného milého, kterého má opravdu ráda.
Více se hráč dozví v Kapitole III u přívozu v Bažinách - úkol "Kráska a zvíře". Její milý je vlkodlak a Carmen vám nedůvěřuje, že jej nezabijete; chce jej vyléčit, ale jméno vám neřekne. V úkolu budete moci pokračovat až potom, co zjistíte vlkodlakovu totožnost. Rozhodnutí zda necháte vlkodlaka žít nebo jej zabijete je součástí hlavní dějové linie a nedá se mu vyhnout; při tom samozřejmě odhalíte i jeho identitu.

Po odhalení vlkodlakovy identity budete potřebovat pomoc Hierofanta, Kalksteina, listí kozího pysku a slzu panny (ošetřovatelky ve špitále sv. Lebedy, jiná náhodné obyvatelky města nebo ... Sigfrieda). Nakonec se ukáže, že nic z toho nebylo zapotřebí, stačila jenom opravdová láska.

(A také: v Kapitole V nakonec zjistíte, že Carmen byla onou dcerou Velebného pána, kterou vyhnal z domu.)

Úkoly Editovat

Zápisy do Deníku Editovat

Seznámil jsem se s Carmen, prostitutkou z chudé čtvrti ve Wyzimě. Ostatní děvky si cení jejích názorů, takže by se dalo říct, že je Carmen jejich představitelka.


Pokud si ji zvolíte jako společnici pro oslavu v rámci úkolu Přítelkyně ze starých časů:

Pozval jsem Carmen k Shani na oslavu. Přesně podle očekávání se projevila jako děvče, které se rádo baví.


Pokud splníte úkol Kráska a zvíře:

Sejmul jsem z Vincenta kletbu lykantropie a pomohl jsem ho přesvědčit, že si Carmen zaslouží jeho lásku. Doufám, že jim to bude klapat.


Pokud se rozhodnete zabít Vincenta:

Potkal jsem Carmen v podivném domě v klášterní čtvrti, zničené bojem.

Konec spoileru.

V síti Wikia

Náhodná Wiki