Fandom

Zaklínač Wiki

Bernard Loredo

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Bernard Loredo je arogantním, namyšleným a rasistickým velitelem stráže ve vesnici Flotsam, která se nachází u řeky Pontar na hranicích Temerie a Aedirnu. S Geraltem z Rivie se poprvé setkává těsně před popravou Marigolda a Zoltana, které považuje za špiony Scoia'taele, z popravy nakonec po konverzaci se Zaklínačem sejde.

Zaklínač 2: Vrahové králů Editovat

Setkání se Zaklínačem Editovat

Zaklínače Geralta poprvé potkává na náměstí Flotsamu, když se vloží do probíhající popravy a pokusí se zasáhnout a zabránit jí, neboť se mezi popravovanými nacházejí Zaklínačovi přátelé. Během celého incidentu dojde k rvačce, kterou přeruší až příchod velitele stráží.
Zajímavé... protože ve Flotsamu jsem právo já.

Bernard Loredo, Zaklínač 2: Vrahové králů

Flotsam (Geralt, Loredo, Zoltan).png

Velitel Bernard Loredo promlouvá k obyvatelům Flotsamu, během popravy.

Marigoldovi i Zoltanovi udělí milost s podmínkou, že nesmějí opustit Flotsam, následně si pozve Zaklínače do svého domu, aby ho seznámil se zakázkou, kterou mu má v plánu zadat.


Vodní nestvůra Kajran Editovat

Bernard nabídne Geraltovi svobodu jeho přátelům pokud město zbaví nestvůry zvané Kajran, která ohrožuje vesnici a zpomaluje obchod, rovněž se nezapomene zmínit o nenávisti vůči veliteli Scoia'teale Iorvethovi.

V síti Wikia

Náhodná Wiki