FANDOM


Zajímavé... protože ve Flotsamu jsem právo já.

Bernard Loredo, Zaklínač 2: Vrahové králů

Flotsam (Geralt, Loredo, Zoltan).png

Velitel Bernard Loredo promlouvá k obyvatelům Flotsamu, během popravy.

Bernard Loredo je arogantním, namyšleným a rasistickým velitelem stráže ve vesnici Flotsam, která se nachází u řeky Pontar na hranicích Temerie a Aedirnu. S Geraltem z Rivie se poprvé setkává těsně před popravou Marigolda a Zoltana, které považuje za špiony Scoia'taele, z popravy nakonec po konverzaci se Zaklínačem sejde.

Zaklínač 2: Vrahové králů Editovat

Setkání se Zaklínačem Editovat

Zaklínače Geralta poprvé potkává na náměstí Flotsamu, když se vloží do probíhající popravy a pokusí se zasáhnout a zabránit jí, neboť se mezi popravovanými nacházejí Zaklínačovi přátelé. Během celého incidentu dojde k rvačce, kterou přeruší až příchod velitele stráží Bernarda Loreda.

Marigoldovi i Zoltanovi udělí milost s podmínkou, že nesmějí opustit Flotsam, následně si pozve Zaklínače do svého domu, aby ho seznámil se zakázkou, kterou mu má v plánu zadat.

Vodní nestvůra Kajran Editovat

Bernard nabídne Geraltovi svobodu jeho přátelům pokud město zbaví nestvůry zvané Kajran, která ohrožuje vesnici a zpomaluje obchod, rovněž se nezapomene zmínit o nenávisti vůči veliteli Scoia'teale Iorvethovi.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki