FANDOM


Chlapec, velmi silné zřídlo, o kterého se staráte v průběhu PC hry Zaklínač a kterému daváte rady do života. Později zjistíte, že vaše rady tak úplně nepochopil...

Úkoly Editovat

Zápisy do Deníku Editovat

Chlapec jménem Alvin zázrakem přežil útok barghestů, při kterém zahynula jeho adoptivní matka. V šoku začal věštit a vyslovil Ithlinino proroctví. Myslím, že ten hoch je magickým zřídlem - má schopnosti, které neovládá.

Alvin žil s Abigail, dokud ho vědma nedala velebnému. Kněz předal sirotka hrdlořezům Salamandry, kteří chtějí, aby jim obyvatelé podhradí dávali své děti. Zabil jsem bandity a Alvina osvobodil.

Pokud Geralt opouští Alvin s Triss:
Znovu jsem potkal Alvina, tentokrát ve Wyzimě. Triss i Shani se chtěly o hocha postarat, po delším rozmýšlením jsem ho dal na starost Triss.

Pokud Geralt opouští Alvin s Shani:
Znovu jsem potkal Alvina, tentokrát ve Wyzimě. Triss i Shani se chtěly o hocha postarat, po delším rozmýšlením jsem ho dal na starost Shani.

Bez ohledu:
Alvin zmizel a nešel se ve vesnici Bahnice, kde ho přijal mladý pár. Chlapcovy divoké magické schopnosti o sobě stále dávají znát, ale amulet, který jsem Alvinovi předal od Triss, by je měl tlumit.

Hoch si mě velmi oblíbil. Během pobytu v Bahnicích za mnou všude chodil a ptal se mě na spoustu věcí. Moje odpovědi ho uváděly do vytržení. Myslím, že Alvin dokáže cestovat časem a prostorem. Ty schopnosti však neovládá a objevují se pouze ve stresu.

Když se v Bahnicích objevila vojska Řádu, stal se Alvin rukojmím elfů. Během boje, který vypukl, se chlapec tak vyděsil, že pomocí svých nezvyklých schopností zmizel. Pořád ale doufám, že ho ještě najdu.