Fandom

Zaklínač Wiki

Alina

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Alina

Alina je mladá dívka z Bahnic. Je dcerou starosty vesnice, Tobiase Hoffmana.

Schyluje se k její svatbě s Juliánem, bohatým kupcem z Koviru, což se nehodí její sestře Celině a poetu Adamovi, který je do ní tajně zamilován. Je hlavní postavou úkolu V poledním žáru.Ze začátku ji lze potkat v jejím domě v Bahnicích. Později, poté co se stane polednicí, se obvykle toulá kolem ruin mlýna.

Zdá se být podivně odevzdaná svatbě s Juliánem a snad ho má i ráda, ale také nejeví žádné známky toho, že by hodlala ukončit svůj románek s Adamem, kterému se oddává každý den v poledne v maliní v polích. Vypadá to, že opravdu žárlí na to, jak se Celina snaží získat pozornost, ale toto úsilí nepřináší žádné ovoce.

Také si vytvořila docela silné pouto k Alvinovi. Vroucně by si přála ho adoptovat a vychovávat, ale Julián nevypadá, že by se rád staral o dítě, které se zdá být zřídlem.

Žárlivost mezi sestrami jednou vyvrcholí a Celina omylem svou sestru zabije. Poblíž maliní do Aliny strčí, čímž upadne a bouchne se hlavou o kámen, což jí okamžitě usmrtí. Kvůli tomu, jakým způsobem zemřela, se vrátí jako polednice a je odsouzena se navěky toulat kolem polí.

Úkoly Editovat

Zápisy do Deníku Editovat

Dívka z vesnice Bahnice. Brzy se bude vdávat za kupce Juliána, bez ohledu na závistivou sestru Celinu i zamilovaného Adama.

Galerie Editovat

Konec spoileru.

V síti Wikia

Náhodná Wiki