Fandom

Zaklínač Wiki

Ain Soph Aur

1 677stránek na
této wiki
Add New Page
Diskuse0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Kniha

Ain Soph Aur
Gnómský traktát

"Deset základů světa. Deset jest kamenů uhlíkových. Z těch deseti povstalo vše. Ty, jenž hledáš, otevři oči, propátrej paměť a najdeš.

Moudrý jest ten, který ví, kam vede stezka, po níž kráčí. Podělí se o moudrost, když ho požádáš. Ten, kdo získal vládu nad obrovským bohatstvím, má v srdci dar soucitu. Sám v srdci lásky nemáš, má ji ta, která zná milosrdenství a umí milovat. Pokud jsi byl slepý, propátrej paměť. Soumračná a nebezpečná jest cesta do slíbeného Království. Tři bohyně, dívka, matka, stařena. Tré obličejů, tré milosrdenství. Porozumění, síla, sláva. Za cenu oběti a modlitby. Základ ukrytý hluboko v hlubinách, nedej se svést z cesty bludným ohněm. Až překonáš smrt, získáš odměnu. Vítězství můžeš získat jedině v boji s jeho strážcem. Ten, který převádí přes meandry tajemství, ti věnuje korunu vědomí. Na konci tvé cesty. Přijmeš a porozumíš. A to, co jest zamčené, se stane otvorem.

Zde jest deset jmen: moudrost: Chocc'mah, porozumění: Veen'ah, láska: Kezath, soucit: Tipperath, síla: Ghe'vrath, vítězství: Neh'tza, sláva: 'Oth, základ: Y'esath, království: Maal'kad, Koruna: Keth'aar."

Zápisy do Deníku Editovat

Lokace: Mágova věž

Cena Editovat

 Nákup Prodej
300 orens  neprodejné 

Poznámky Editovat

V síti Wikia

Náhodná Wiki