FANDOM


Il 570xN.783529367 fbpi.jpg

Škola zmije

Tato zaklínačská škola se nachází někde na jihu, zřejmě na území ovládaném Nilfgaardem. V době, kdy se odehrává herní série byla již škola zavřená. Císař Nilfgaardu slíbil zbývajícím členům Školy zmije, že školu obnoví, pokud pro něj odstraní co nejvíce králů Severních říší. Zmatků, které po královraždách vzniknou, chtěl využít k ovládnutí těchto říší. Většina zbývajících členů Školy při této "zakázce" zahynula.

Škola zmije se specializovala na boj s Divokým honem a její členové měli překvapivě mnoho informací o Honu. Znali místa kde se Hon objevuje a vstupuje do našeho světa.

V souladu se jménem své školy, se tito zaklínači vyznali v jedech a tyto znalosti využívali i při výrobě svých zbrojí a mečů. Zbroj školy zmije byla odolná vůči působení jedu a naopak meče přidávaly poškození jedem.

Kromě klasického zaklínačského boje se mečem ( stříbrným či ocelovým ), se cvičili i v boji se dvěma dlouhými dýkami.


Zaklínači Školy zmije

Další zaklínačské školy Editovat

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki