FANDOM


Books Generic other Čarodějové a čarodějky
Marcus Marcellinus

"Bratrstvo čarodějů v podstatě přestalo existovat po vzpouře na Thannedu, kdy byla část mágů obviněna ze zrady a přisluhovačství Nifgaardu a byla zatčena či zabita. Na míste byli prítomni všichni duležití carodejové, protože následující den melo dojít k velkému snemu. V boji zahynuli i mnozí neutrální mágové, vcetne Hen Gedymdeitha, jenž pamatoval ješte pocátky lidské kolonizace. Krátce poté spáchala Tissaia de Vries sebevraždu. Den její smrti se stal koncem bratrstva a pocátkem nového porádku.

Po vzpoure na Thannedu získaly na významu nekteré z carodejek. Filippa Eilhart posílila svou pozici v zákulisí redanského dvora a elfka Francesca Findabair, královna Doliny kvetu, se zacala více starat o veci lidí. K vytvárení nového porádku se pripojila i Triss Ranuncul, jedna z mladších carodejek, zastupující zájmy krále Foltesta."

Kniha charakterizující nejdůležitější osobnosti mezi ǎroději a jejich vliv na politiku.

Zápisy do Deníku Editovat

Zápis do Rejstříku: Konvent čarodějek

Cena Editovat

 Nákup Prodej
60 Items Oren  12 Items Oren 


Lokace Editovat

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki